I lördags fyllde M 15 år och det blev firande i två dagar! Först mötte vi upp med storasystern och hennes pojkvän för middag på Yo Sushi i fredags kväll.
Lördagen började traditionsenligt med presenter i sängen – mest pengar och presentkort – men av oss fick hon en ny iPhone, som hon har längtat efter i en evighet.
Vi körde till Westfields på morronen och gick till Apple Store och köpte den nya mobilen, det blev en iPhone 6s denna gången.
övernattning för 5 kompisar på kvällen och i söndags körde vi till Camden! Vi hade bokat bord på Cereal Killer Cafe, där de har olika sorters flingor från hela världen!
Vi hade med oss två andra föräldrar som är goda vänner med oss sen länge, och vi lunchade på Atrium medans tjejerna käkade flingor! Sen fick både dom och vi lite fri tid att strosa runt på Camden Market, denna besynnerliga och fantastiska marknad!